Aktualności

Wręczenie nagrody w konkursie KRUS

Bezpieczne gospodarstwo to bezpieczna żywność – dlatego też tym razem działania Agencji Nasiennej Sp. z o.o. skoncentrowały się na popularyzowaniu wiedzy o wyłącznym prawie hodowcy do odmian oraz o zaletach materiału kwalifikowanego podczas finału wojewódzkiego etapu jubileuszowej, XX edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Nasza Agencja ufundowała jedną z nagród w dolnośląskim etapie wojewódzkim konkursu, którą audytorka Monika Kawczyńska miała przyjemność wręczyć laureatom I miejsca podczas Dożynek Wojewódzkich w Szczepanowie w dniu 2 września 2023 r.

Obok głównego gospodarza, marszałka województwa dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego, obecni byli przedstawiciele władz wojewódzkich z wojewodą dolnośląskim Jarosławem Obremskim, ministrami Ireneuszem Zyską, Michałem Dworczykiem, europosłowie oraz przedstawiciele samorządu z całego województwa.

***

Zapraszamy do obejrzenia bogatej fotorelacji z wręczenia nagród oraz Dożynek Wojewódzkich, zamieszczonej na fanpage’u Gminy Marcinowice.

fot. Agencja Nasienna